ورود کاربران

بستن
*
*

ثبت نام در سایت

بستن
جزئیات اکانت
*
*
قدرت پسورد
جزئیات صفحه ی پروفایل
Upload a profile picture
شبکه های اجتماعی

دیدارصمیمی اساتید واعضای کادر مجموعه با امام جمعه شهرستان جهرم

دیدارصمیمی اساتید واعضای کادر مجموعه با امام جمعه شهرستان جهرم

پس از انتصاب حضرت حجت الاسلام والمسلمین دکتر مدبّر به عنوان امام جمعه شهرستان جهرم ، جمعی از خادمان مجموعه با ایشان دیدار نموده ،تا ضمن اعلام همراهی با ایشان از بیانات ورهنمودهای این عالم بزرگوارنیز استفاده نمایند.
👈در ابتدای جلسه قاری محترم با تلاوت آیاتی از سوره مبارکه یوسف، نوید آینده ای روشن در این مسیر خطیر را به ایشان دادند( ادْخُلُوا مِصْرَ إِنْ شاءَ اللَّهُ آمِنِينَ).

امام جمعه محترم شهرستان جهرم ضمن ابراز خرسندی از فعالیت های موسسه در راستای ترویج فرهنگ متعالی قرآن کریم به نکاتی نیز اشاره نمودند از جمله:
✅مراقب باشیم در راستای ترویج و خدمت به قرآن کریم ،بر خداوند منت نگذاریم، بلکه این خداوند است که همواره بر بندگانش منت دارد (قُلْ لَا تَمُنُّوا عَلَيَّ إِسْلَامَكُمْ ۖ بَلِ اللَّهُ يَمُنُّ عَلَيْكُمْ أَنْ هَدَاكُمْ لِلْإِيمَانِ إِنْ كُنْتُمْ صَادِقِينَ ــ حجرات/ ۱۷) ،چرا که خداوند وعده نصرت دین اسلام را داده است وبه تعبیر روایات هر چند به واسطه انسان های فاسق.
✅نیت شما در ابتدا خیر بوده وخداوند هم به کارتان برکت داده است.
نسبت به آینده وتاییدات الهی در این مسیر خوش بین باشیم ویکدیگر را تشویق نماییم، امید دهیم و در راه تربیت ۱۰ میلیون حافظ کل قرآن که از فرمایشات مقام معظم رهبری است ،تلاش نماییم .
✳️ایشان در پایان افزودند:
🔸دلتان محکم باشد،مطمئن باشید کارتان درست است،و ان شاءالله که ما هر روز خبر های خوب بشنویم وخستگی از تن مون بواسطه این خبر ها بیرون بره…
🔸ازاین ظرفیتی که دارید برای شهرمون هم بیشتر استفاده کنید…
🔸وانشاءالله اصل واساس هم که حوزه علمیه است فراموش نفرمایید.

لازم به ذکر است در آغاز جلسه خادم الهادی(مسئول محترم مجموعه) جناب آقای حیدری خلاصه ای از فعالیت های مجموعه وهچنین چشم انداز پیش روی مجموعه را خدمت ایشان گزارش نمودند و افزودند:
👈دارالتحفیظ الهادی علیه السلام آماده هرگونه همکاری وهمراهی با حضرتعالی می باشد.

در پایان جلسه نیز یک جلد قرآن نفیس وتندیس موسسه خدمت امام جمعه محترم اهداء گردید.

پاسخی بگذارید